IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w PIŁKCE RĘCZNEJ

W czwartek 19 listopada reprezentacja naszej szkoły po raz pierwszy brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Eliminacje wstępne odbyły się w Gimnazjum Nr 29 w Krzesinach. Na tym etapie turnieju zmierzyły się trzy szkoły : Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum, Gimnazjum nr 29 oraz Gimnazjum nr 26. Choć wszystkie drużyny grały bardzo dobrze i rywalizacja była wyrównana, wygrała nasza szkoła. Cieszymy się, że właśnie Piwna zakwalifikowała się do następnego etapu.
Szkołę reprezentowali: z klasy IIB: Antek Stoiński, Filip Sachajko., Mateusz Szałek, Jakub Kędzierki, Jakub Michalski, Łukasz Radojewski, Adam Rektor, z klasy IIIA: Wiktor Kordus, Mateusz Włodarczyk, Franek Kaczmarek, Jędrzej Wąsowicz oraz z klasy IIA: Kamil Kubiak, kl. IIB Kacper Kowalski i Krzysztof Roszyk.

Kamil Kubiak IIA Gimnazjum