FIT DANCE 2016

W dniu 27.04 odbył się w naszej szkole konkurs taneczny Fit Dance.
Wzięło w nim udział 20 zespołów, prezentując różne style taneczne. Na parkiecie rywalizowało łącznie 69 tancerzy w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii Debiuty klas I, zwyciężył zespół Tygryski Dance (Pola Urbańska,Hanna Matusiewicz).
W kategorii klas I-III:

• pierwsze miejsce zajął zespół Crazy Grile (Łucja Myczkowska, Martyna Grobelna, Anna Miranowska, Anna Wilczyk,Zofia Dziekońska, Małgosia Bartkowiak),
  • drugie miejsce Świecące Niebo (Zofia Pacześna, Laura Melini, Emilia Kosmowska),
  • trzecie miejsce Love (Zofia Olejniczak, Wiktoria Wojciechowska, Katarzyna Kozłowska, Oliwia Łuczak).

W kategorii klas IV-VI:

• najlepszym zespołem okazał się My Hair (Nicola Szarata, Rozalia Stutz),
  • drugie miejsce zajął Super Star (Juila Bęben, Zuzanna Bęben,Hanna Grzywarczewska, Aleksandra Imirowicz),
  • trzecie miejsce Akrobatki (Aleksandra Śmiejkowska, Maria Maciaga).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku.