PASOWNIE NA UCZNIA 2016 SP

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, czyli w języku najmłodszych uczniów „Imieniny Szkoły” to najstosowniejsza okazja, by przyjąć ślubowanie, pasować i uroczyście powitać w gronie naszej podstawówki uczniów i rodziców klas pierwszych. Po miesiącu nauki pierwszoklasiści z dużą swobodą recytowali z tej okazji wiersze, śpiewali piosenki po polsku i angielsku, wykazali się także znajomością zasad przyjętych w szkole, a żywiołowym popisem tanecznym zachwycili nie tylko dorosłą publiczność, ale wszystkich starszych kolegów. Krótko mówiąc, tegoroczni kandydaci swój egzamin zdali celująco, dlatego po złożeniu ślubowania, pan Dyrektor bez przeszkód mógł każdego z nich uroczyście pasować czarodziejskim giga-ołówkiem na ucznia Dwujęzycznej Polsko-Angielskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej. Później były pamiątkowe dyplomy, gratulacje, życzenia i liczne sesje zdjęciowe. Pasowanie pierwszoklasistów to co roku najbardziej radosne i zarazem podniosłe wydarzenie oraz święto całej szkoły.

zdjęcia także w galerii >>