Dzień Kobiet minął, żeński aspekt rzeczywistości pozostał….

Kwiaty, uśmiechy, miłe słowa – te akcenty dominowały w naszej szkole w dniu 8 marca. Korytarze szkolne pełne były eleganckich młodych mężczyzn z wypiekami na twarzy wręczających pachnące bukiety paniom tu pracującym, jak i swoim koleżankom.
Echa tych chwil już tylko delikatnie pobrzmiewają w naszych uszach, nadal jednak mamy okazję podziwiać pomysłowość tych, którzy drzwi swoich sal lekcyjnych udekorowali pracami plastycznymi, pokazującymi ile ‘kobiecego pierwiastka’ znajduje się w naszej rzeczywistości. Pojawiły się więc: kawa, malina, woda, czekolada, wiedza, natura, no i oczywiście miłość.

Cóż; rzeczywistość sama w sobie jest rodzaju żeńskiego. Trudno więc się dziwić, że pomysłów naszym koleżankom i kolegom nie brakowało.