Dwa złote Medale w Drużynowych Mistrzostwach Poznania SP I GIM w Szachach
500x500

W piątek 27.10.2017 roku nasze szachistki w składzie: Ania Roszkiewicz, Florentyna Piotrowska, Katarzyna Steinke i Nela Kultys, wywalczyły złoty medal w Drużynowych Mistrzostwach Poznania Szkół Gimnazjalnych oraz awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski. Przed nami walka o medalowe miejsce w Wielkopolsce i tym samym prawo startu w Mistrzostwach Polski.
W historii naszej szkoły mamy już złoty medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Gimnazjalnych, trzymajmy więc kciuki za nasze dziewczyny!

W sobotę 28.10.2017 roku młodsza szkolna drużyna szachistów wywalczyła złoty medal w Drużynowych Mistrzostwach Poznania Szkół Podstawowych w Szachach oraz awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski. Nasza złota drużyna występowała w składzie: Piotr Franc, Zosia Roszkiewicz, Kornel Garwacki, Ania Miranowska i Emilka Cieślak. Podobnie jak drużynę gimnazjalistek czeka ich teraz walka o medale w Wielkopolsce i awans do Finału Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w Szachach.
W historii naszej szkoły nasi najmłodsi szachiści zdobyli doskonałe czwarte miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych, trzymajmy więc kciuki za naszą obecną drużynę.