Nagrody Miasta Poznania

19 grudnia w auli Politechniki Poznańskiej przy ul.Piotrowo odbyła się uroczystość wręczenia nagród Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół. W tym roku otrzymało je ponad 200-tu uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Są to wyróżnienia za szczególne osiągnięcia - przyznano je uczniom, którzy wykazali się w minionym roku szkolnym szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi, społecznymi, artystycznymi i sportowymi.
W tej edycji konkursu nagrodzeni zostali następujący uczniowie Polsko-Angielskiego Prywatnego Gimnazjum z Piwnej: Carla Fernandez, Jędrzej Jedliński, Florentyna Piotrowska, Patrycja Wieczorowska oraz ubiegłoroczni absolwenci naszej Szkoły:
Julia Bartkowiak, Magdalena Le Corre, Lena Krzemień, Aleksandra Wiśniewska oraz Martyna Świderska.
Wszyscy są laureatami konkursów bądź olimpiad przedmiotowych.
Gratulujemy!
Florentyna Piotrowska