Konkurs wiedzy o krajach...

W czwartek w naszej szkole odbył się kolejny już konkurs wiedzy o krajach angielsko-, niemiecko- i hiszpańsko języcznych skierowany do uczniów klas 4-6. Trzyosobowe reprezentacje wszystkich tych klas zmierzyły się w finałowym quizie. Rywalizacja była zacięta, a wiedza uczestników imponująca. Nie obyło się bez emocji i dogrywki, a ostatecznie na najwyższym podium stanęli uczniowie klasy 6b, w składzie: Nadia Kozłowska, Kacper Ziembiński i Wojciech Dmitriew. Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy 4a (Nina Mroczek, Janek Czembrowski i Szymon Czembrowski), która okazała się nie do pobicia w kwestii flag i stolic. A tuż za nimi uplasowali się uczniowie klasy 5b (Małgorzata Bartkowiak, Janek Wieliński i Maks Lewandowicz). Pan Dyrektor osobiście wręczył zwycięzcom atrakcyjne nagrody i oryginalne niemieckie czekolady!
Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy wiedzy i zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów!!!