POŻEGNANIE KARNAWAŁU W KLASACH 1-3

We wtorek 6 lutego najmłodsi uczniowie tanecznym krokiem żegnali karnawał w czasie kostiumowego balu. Tegoroczna zabawa przebiegała pod hasłem „Na rycerskim dworze”. Na sali nie brakowało: rycerzy, giermków i królewiczów oraz niezliczonych pięknych księżniczek i dam. Ale także ci, których stroje nie były związane z motywem rycerskim bawili się świetnie. Po prezentacji kostiumów w pierwszym tańcu; miecze, tarcze, kusze i inna broń zostały złożone( na ławeczkach), a wszyscy pokojowo i radośnie włączyli się do zabawy. Fani tańca indywidualnego mieli okazję pobawić się do woli przy aktualnych hitach. Liczna była grupa zwolenników tańca grupowego, którzy tworzyli korowody, węże i koła. Najwięcej emocji budziły jednak zabawy i konkursy zbiorowe, którym przewodziła sympatyczna wodzirejka. Niezawodni rodzice zadbali o to, by w krótkiej przerwie rycerze i damy uzupełnili stracone w tańcu kalorie. Szkoda, że na kolejny taki bal trzeba czekać cały rok.