Spartakiada letnia za nami

Oj działo się, działo i naprawdę mają, czego żałować wszyscy ci, którzy nie mogli bawić się z nami na tegorocznej Letniej Spartakiadzie. Rozpromieniona letnim słońcem, tonąca w okolicznościowych balonikach i plakatach, kolorowa „Dwudziestopięciolatka” z Piwnej rozpoczęła w tym dniu obchody swego jubileuszu połączone ze świętowaniem Dnia Dziecka i Sportu. Z racji kalendarza nie zabrakło też życzeń dla mam. Program był wyjątkowo bogaty i każdy znalazł coś dla siebie. Chętni do rekreacji i zabaw ruchowych bawili się na zjeżdżalniach i uczestniczyli w wesołych konkurencjach sportowych. Zainteresowani eksperymentami i nauką brali udział w pokazach” Fizyki i chemii dla smyka” oraz zabawach konstrukcyjnych Małego Inżyniera. Wielkie zainteresowanie wzbudził pierwszy dziecięcy Talent Show „The Best of Piwna”, w którym swe umiejętności wokalne i instrumentalne zaprezentowało aż 15 uczniów. Z uznaniem i podziwem oglądaliśmy pokaz szkolnych karateków, którzy swe umiejętności doskonalą pod czujnym okiem p. Piotra Kowalskiego. Liczne grono fanów towarzyszyło popisowym występom najlepszych zespołów Fit Dance i sławnej już szkolnej grupy ABZI, która „zaraziła tańcem” każdego bez wyjątku widza. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej, w którym o puchar dyrektora szkoły od pierwszej do ostatnich minut Spartakiady rywalizowało kilkanaście drużyn. Były: Escape Room, loterie, zabawy plastyczne, symultana szachowa, wyjątkowa grochówka i długo by tak można jeszcze wymieniać. Po prostu wiele, wiele się działo, była zabawa.

więcej zdjęć w naszej galerii >>