Magiczne drzewo. Pojedynek - wyniki konkursu czytelniczego

8 stycznia 2018 w bibliotece szkolnej odbyła się czwarta edycja konkursu poświęconego bestsellerowej serii książek Andrzeja Maleszki “Magiczne drzewo”. Tym razem uczestnicy konkursu zmierzyli się z kolejnym tomem “Magiczne drzewo. Pojedynek”.
Na konkursowiczów czekał pisemny test, z którym najlepiej poradzili sobie ex aequo Jeremi Jasiczak z klasy 3b oraz Weronika Szuster z klasy 4c. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Jankowska, czytelniczka z klasy 3a. Trzecie miejsce zajęli znów ex aequo Zofia Golisz z klasy 3a oraz Marek Stopa z 4c. Wyróżnienia zdobyli: Dawid Waliszewski, Olek Graczyk, Zuzanna Brodecka, Dominik Połomski oraz Maks Śróda.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na wręczenie nagród i dyplomów do biblioteki szkolnej w piątek 8 lutego 2018 roku na przerwie śniadaniowej.