Lista podręczników Gim

ROK SZKOLNY 2017/2018

KLASA II  - (dotacja)

• W. Bobiński – „Świat w słowach i obrazach" kl. 2  (wyd. WSiP)
  • Z. Czarniecka-Rodzik – „Gramatyka i stylistyka” podręcznik do kształcenia językowego

Język angielski
  • V. Evans, J. Dooley – „On Screen” podręcznik, workbook, grammar book, presentation skills, interactive e-Book (wyd. Express Publishing) - kontynuacja

Język niemiecki
  • E. Reymont –  „Kompas 2 neu”  (wyd. Szkolne PWN) - kontynuacja
  • E. Reymont – „Kompas 3 neu”  podręcznik i ćwiczenia

Język hiszpański
  • F. Castro, I.Rodero, C. Sardinero - “Companeros. Curso de espanol”. Poziom B1.1. . Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. (wyd. SGEL).

Historia
  •  S. Roszak – „Śladami przeszłości” kl. 2  podręcznik i ćwiczenia  (wyd. Nowa Era)

Matematyka
  • M. Dobrowolska – „Matematyka 2. Podręcznik dla gimnazjum" -  tylko podręcznik  nowa wersja (wyd. GWO)

Biologia
  • M. Jefimow – „Puls życia” cz. 2 podręcznik  (wyd. Nowa Era)
  • N. Zaleska – „Puls życia 2” ćwiczenia

Geografia
  • B. Dobosik – „Puls Ziemi 2”  podręcznik  (wyd. Nowa Era)
  • E. Jaworska – "Puls Ziemi 2"  ćwiczenia

Wiedza o społeczeństwie
  • I. Janicka, A. Kucia, T. Maćkowski – „Dziś i jutro”. Podręcznik z ćwiczeniami, część 1 (wyd. Nowa Era) - kontynuacja
  • I. Janicka, A. Kucia, T. Maćkowski – „Dziś i jutro”. Podręcznik z ćwiczeniami, część 2 (wyd. Nowa Era)

• J. Kulawik – „Chemia Nowej Ery” podręcznik  (wyd. Nowa Era)
  • Zbiór zadań:  Chemia w zadaniach i przykładach zbiór zadań z repetytorium dla gimnazjum. Teresa Kulawik. Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło. (Wydanie z 2013 roku)

Fizyka
  • . G. Francuz-Ornat  – „Spotkania z fizyką” podręcznik z płytą CD-ROM  moduł 2 i 3 oraz ćwiczenia moduł 3 (wyd. Nowa Era)

Informatyka
  • B. Kwaśny, A. Szymczak, M. Wiłun –„Informatyka w ćwiczeniach” (wyd. Nowa Era/PWN) - kontynuacja

Religia
  • ks. J. Szpet, D. Jackowiak  – Aby nie ustać w drodze podręcznik i karty pracy (wyd. Święty Wojciech)

KLASA III  - (dotacja)

• W. Bobiński – „Świat w słowach i obrazach” kl. 3 – podręcznik  (wyd. WSiP)
  • Z. Czarniecka-Rodzik – „Gramatyka i stylistyka

Język angielski
  • V. Evans, J. Dooley  – „Access 4"  podręcznik, i-eBook, ćwiczenia, Grammar Book  (wyd. Express Publishing) - kontynuacja

Język niemiecki
  • E. Reymont –  „Kompas 3 neu”  podręcznik i ćwiczenia  (wyd. Szkolne PWN) - kontynuacja

Język hiszpański
  • F. Castro, I.Rodero, C. Sardinero - “Companeros. Curso de espanol”. Poziom B1.1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. (wyd. SGEL).

Historia
  • S. Roszak, A. Łaszkiewicz – „Śladami przeszłości." kl. 3 - podręcznik  i ćwiczenia (wyd. Nowa Era)

Wiedza o społeczeństwie
  • I. Janicka, A. Kucia, T. Maćkowski – „Dziś i jutro” - podręcznik z ćwiczeniami, część 2 (wyd. Nowa Era) - kontynuacja