Złoto i srebro w Finale Wielkopolskich Drużynowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach!

2 grudnia nasi szachiści wywalczyli złoty medal w Finałach Wojewódzkich Drużynowych Igrzysk Dzieci w Szachach czyli w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych (rocznik 2007 i młodsi) w Szachach. Drużyna wystartowała w składzie: Kornel Garwacki, Bruno Stachowiak, Maksymilian Lewandowicz i Zofia Roszkiewicz. Tym samym drużyna wywalczyła awans do Finału Mistrzostw Polski Igrzysk Dzieci w Szachach!
Natomiast 3 grudnia starsza drużyna wywalczyła srebrny medal w Finałach Wojewódzkich Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach czyli w Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych (rocznik 2005-2006) i również wywalczyła awans do Finału Mistrzostw Polski Igrzysk Młodzieży Szkolnej! Drużyna walczyła w składzie: Anna Miranowska, Emilia Cieślak, Hubert Wysoczański, Martyna Ostrowska i Małgorzata Bartkowiak.

Ogromne brawa dla naszych szachistów i pani Kamili!