Rekrutacja 2022/2023

REKRUTACJA DO KLASY ZEROWEJ I KLASY PIERWSZEJ

Informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do klas zerowej i pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

Jeżeli chcielibyście Państwo poznać więcej szczegółów i zapoznać się z ofertą naszej szkoły, prosimy o przesłanie kwestionariusza (formularz rekrutacyjny). Warunkiem rozpatrzenia wniosku o zapisanie dziecka do szkoły jest, spotkanie rodziców z dyrekcją szkoły, rozmowa dziecka z psychologiem szkolnym, uczestnictwo dziecka w zajęciach integracyjnych oraz pozytywna opinia komisji kwalifikacyjnej.

Terminy spotkań ustala z rodzicami sekretariat szkoły.

Dyrektor szkoły z przyjemnością spotka się z Państwem i odpowie na wszystkie pytania.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, że dysponujemy ostatnimi wolnymi miejscami w wybranych klasach. Istnieje możliwość ubiegania się o przyjęcie do szkoły w trakcie obecnego roku szkolnego 2021/2022. Prosimy o kontakt telefoniczny (602 327 616) lub mailowy (sekretariat@szkolapol-ang.pl).